Girlandy z balonku

Balónkové girlandy slouží jako skvělá dekorace v den narozenin, na výročí, firemní akce nebo soukromé večírky. Girlandy vytváříme z kombinace těch nejneuvěřitelnějších balonku, které se vám nejvíce líbí, nebo je potřebujete, a děláme to v Praze a okolí vždy výhradně a individuálně pro každého z našich klientů. Girlandu můžeme doplnit fóliovými balónky, konfetovými balonky a obřími balónky s nápisem nebo logem. K vytvoření exkluzivního designu používáme
  • umělé květiny
  • tematické balonky a 3D hvězdy
  • obří fóliové balónky

Dekor z balonků na stojanech

Volně stojící stojany, jako je kovový kruh, šestiúhelník nebo bílý plastový kruh, jsou ideální pro místnosti, kde nemůžeme ke stěnám připevnit balonkový dekor. Také zdobíme takové ozdobné fotostěny girlandami z balonků.

Nabídka pro firemní klienty

Pokud plánujete uvedení nového produktu na trh nebo přípravu firemní akce, otevření salonu nebo butiku, jsme připraveni nabídnout a uspořádat jedinečnou výzdobu oslavy balonky. Girlandy, oblouky, fontány z balónků s vaším logem nebo osobním nápisem, jsme připraveni to vše pro vás připravit a oslavu uspořádat.

Zeď z balonků

Abychom vytvořili velkolepou fotografickou zónu, vyrobíme stěny z balonků v jakékoliv velikosti. V tomto designu můžeme také přidat neonový nápis Happy Birthday, Love nebo personalizované nápisy s vaším jménem nebo jiné.

Vzdušná mozaika

Tento nový trend rychle vstoupil do naší řady designů a naši zákazníci si ho zamilovali. Základní čísla nebo písmena vysoká 100 - 200 cm je vyrobena z plastu a vyplněna malými balónky v barvách dle vašeho výběru. Je také možné vyrobit taková čísla nebo písmena ve světelné variantě.

Flitrová zóna

Pro obzvláště důležité nebo velké události nabízíme naši exkluzivní dekorativní flitrovou zónu, která je prezentována v různých barvách, hlavní jsou zlaté, stříbrné, duhové odstíny. Takovou třpytivou fotozónu zdobíme girlandou z balonků ve výrazných nebo naopak jemných odstínech, volba je na vás. Efekt takové fotozóny je ohromující a fotografie na prolínající se jiskřivé stěně jsou nejkrásnější.

Оформление

Vyplňte prosím tento formulář, abychom mohli vypracovat přibližnou kalkulaci výzdoby vaší akce

Vyberte soubor  Typ souboru: gif|png|jpg|jpeg

Vyberte soubor  Typ souboru: gif|png|jpg|jpeg
 

 
X
Vážení zákazníci,
od 24. do 27. srpna stěhujeme se a bude naše prodejna v ulici Žitná zavřená.
Od 30. srpna budeme mít otevřeno na novém místě.

Nová adresa
náměstí Josefa Machka 1218/1, Praha 5.

Ale doručujeme balonky stále 24/7