Jak dlouho létají balónky?

Doba letu pro latexové a fóliové balóny se liší podle jejich materiálu. Latexové balónky standardní velikosti 30 cm. létají až 14 hodin v zimě a až 10 hodin v létě v teple. To se vysvětluje skutečností, že balóny "nemají rádi" teplo, póry latexu se otevírají a hélium se z balónku rychleji odpařuje, protože tento plyn je lehčí než vzduch.

Ale v aerodémii používají mistry takový nástroj jako Hi-Float, který je přidán do vnitřku balónku a když je vysušen, vznikne tenká vrstva a hélium tak rychle nevychází z balónku. Tato látka je naprosto bezpečná a neškodná, takže se nemusíte bát, že vaše dítě může prasknout tento balónek. Balón s touto úpravou je dražší než balón bez ošetření, ale létají o 3 až 14 dní déle v závislosti na značce výrobce balónku a teplotních podmínkách v místnosti, kde budou balónky.

Situace s fóliovými balónky je odlišná, protože samotný materiál fólie je velmi odolný a tento balónek se nemusí zpracovávat. Fóliové balóny létají od 7 do 30 dnů v závislosti na velikosti balónku, čím větší balón, tím déle létá.

S výběrem balónků pro dárek vám naši manažeři vždy rádi pomohou, stačí určit, pro koho bude dárek a věk oslavence. Obvykle pro dívky nebo holky nabízíme všem oblíbené barevné složení růžové, fialové a bílé, nyní na vrcholu popularity mezi dívkami, barva koulí je růžové zlato s béžovou matkou perly nebo oblak rudých koulí. Nejsme omezeni na latexové balónky a nabízíme přidání balónků s konfety, fóliovými srdcemi nebo hvězdami do barevných balónků. Růst černých, růžových a stříbrných kuliček vypadá velmi stylově a elegantně.

Pro muže a chlapce tradičně nabízíme modro-bílý gamut. Ale kombinace modro-fialové metalické barvy také vypadá skvěle, to je, když míče mají metalický lesk a nevypadají tak dětinské jako pastelové balónky. No, nikdo nezrušil klasický černobílý gamut a pokud se do něj přidají srdce nebo hvězdy ze zlaté nebo stříbrné fólie, oblak balónků bude vypadat obzvláště slavnostní.

Pokud jde o návrh dětských slavností, obvykle rozpoznáváme téma oslavy nebo oblíbené karikatury dítěte a vybereme balónky ve tvaru oblíbený postavy, přidáme balónky s konfety, barevné balónky, které odpovídají fóliovým číslům nebo jen oblíbený barevný plán dítěte nebo rodičů. Věk dítěte je také nepochybně důležitý, protože u jednoletého dítěte nabídneme něco v jemném rozmezí, kovové koule budou vhodné pro starší děti a nebudou vypadat příliš dětinské, protože v pubertě se chtějí chovat jako dospělí a říkají, že jsou balónky naprosto zbytečné a při pohledu na ně se radují stejně jak malé.

Pokud se rozhodnete vyzvednout balónky sami v našem obchodě a nepotřebujete doručovací službu, rádi Vám připravíme balónky, abyste je mohli bez problémů dopravit sami. Chcete-li to provést, použijeme balónek s vodou nebo si můžeme zabalit koule do speciálních obrovských sáčků pro přepravu balónů.

Například spojení 25-30 balónků se vejde do klasického auta typu sedanu. Doporučujeme je přepravovat v salóně auta, nikoliv v kufru, protože zavření zadních dveří po vložení balónků do auta je mnohem těžší než do zavazadlovýho prostoru, balónky se budou neustále usilovat o uvolnění.Typu auta Hatchback Se vejde až 50 balónků, ale dokážeme vám přivést 100 balónků a více balónků nafukujeme přímo na místě nebo objednáme přepravní službu.

Je lepší objednat balónky asi 3-7 dní předem,svatební objednávky nebo velké uspořádání - za 14-30 dní, ale jsme připraveni na naléhavé objednávky, a proto je třeba se s našimi manažery zkontrolovat, zda je v této chvíli taková příležitost.

Jsme připraveni Vám dostavit balónky během dne nebo do 2 hodin po objednání objednávky, ale takové nutné objednávky musíme souhlasit s manažeři. Pro co nejrychlejší domluvu volejte nám na toto číslo +420 777 119 955

Tyto informace naleznete v sekci dodací podmínky a platby, ale rádi vám zodpovíme na Vaši otázku. Dodávka v Praze se uskutečňuje s minimální objednávkou od 900 Kč. Dodávka ve všední dny od 9 do 18 hodin - 200 Kč, večerní a víkendové doručení - 300 Kč. Při objednávání balónků v hodnotě nižším než 900 Kč je samoslužba poskytována z centra. Adresa našeho salonu je Náměstí Josefa Machka 1218/1, Praha 5. Při objednávání od 3000 Kč je dodání v Praze zdarma.

Do Prahy a do okolních prostor dodáváme balónky do 20 km. Můžeme doručit objednávku nad více než 5 000,- na místa vzdálená 50 km od Prahy za příplatek v závislosti na počtu kilometrů.

Náklady za dodávku balónků jsou založeny na velikosti vozidla, v malém autě my nedokážeme dodat dostatečný počet balónů. Náklady na doručení volného času přicházejí z toho, že když všichni odpočívají, pracujeme pro vás nepřetržitě.

Můžete platit za svou objednávku několika způsoby. Při doručení balónků můžete zaplatit přímo kurýrovi. Můžete také platit bankovním převodem, abyste mohli rychleji zpracovat Vaši objednávku, zašlete nám prosím kopii platby. Pro zákazníky z jiných zemí, kteří chtějí darovat příbuzným nebo blízkým osobám v Praze, jsme poskytli pohodlné způsoby platby prostřednictvím PayPal nebo převodem na kartu Sberbank.

Vše závisí na tom, jaké balónky chcete objednat k dodání. Běžné latexové balóny bez ošetření vám budou doručeny z 25 kusů, se zpracováním od 18 kusů, fóliovými hvězdami, srdcem bude k dostání 10 kusů, čtěte dodací otázku č. 9 výše na přepravní náklady.

Není vhodné, abychom využívali služby kuriérů a vozidel k dodání malého počtu balónků. V těchto případech máme možnost samoobsluhy balónků. Snažili jsme se najít pro vás nejpohodlnější pick-up v samém centru Prahy, 5 minut chůze od Václavského náměstí, náš salon je v dobré dostupnosti a pro Vaši přepravu míčů autem.

Ve skutečnosti, balóny nejsou odfouknuty! Faktem je, že v chladném plynu uvnitř balónků se zmenšuje, ale jakmile přinesete balónky do teplé místnosti, okamžitě narovnávají a vezmou stejnou formu. Ale měli byste se také postarat o to, aby balónky nezůstaly příliš dlouho v chladu a obzvláště v zimě, například byste neměli nechat balónky v autě na noc a čekat, až do rána než dáte balónky oslavenci. Lepší je, aby jste se schovali někde doma a ukryli je až do rána, a pak bude oslavenec potěšen balónky po dlouhou dobu. Ale jedna důležitá poznámka, to vše se týká balónků se zpracováním, surové balónky začnou padat ráno. Proto při objednávání nezapomeňte specifikovat, že potřebujete balónky se zpracováním.

To je pro nás jeden z nejdůležitějších otázek, a proto se na něj pokusíme odpovědět co nejlíp. Pravděpodobně jste opravdu nepřemýšleli o tom, co se stane s balónem poté, co zmizí z pohledu, ale uvolnění do vzduchu je velmi škodlivé a nebezpečné pro životní prostředí a obzvláště pro zvířata. "Balloon Blow" je organizace, jejímž cílem je informovat lidi o tom, jaký druh žalostných důsledků pro zvířata, životní prostředí a dokonce i pro lidi a také podporovat eko-vědomý životní styl. Pro tyto účely organizace zveřejnila sérii fotografií, které vysvětlují, proč byste to neměli nikdy dělat. Nebudeme vás těšit hroznými obrázky, ale jsou opravdu působivé. Balónky mohou pokrývat tisíce kilometrů, což znečišťuje nejvzdálenější a nedotčené koutky naší planety. To vyvolává nebezpečí pro každé zvíře, které přichází do kontaktu s nimi. Mnoho zvířat není schopno rozlišovat potraviny od odpadků, takže mohou náhodně polknout předměty, které jim ublíží. "Když zvíře polkne balónek, může to zablokovat střevní trakt a donutit ho zemřít hladem," vysvětluje organizace. Jakmile jsou bylónky odfouknuty a vyblednou na slunci, stanou se velmi podobný jako medúzy - hlavním jídlem mořských želv. Když spolknou deflované balóny, může způsobit vážné poškození zdraví, což může mít za následek smrt. A ve stuhách, které jsou svázané balónky se může zvíře zamotat, což často vede k smrti. V některých případech uvolnění balónků do vzduchu není lepší než hromadění odpadků do moří a lesů. To vytváří vážné nebezpečí pro volně žijící zvířata, se kterými sdílíme naši planetu. Dokonce i když výrobci balónků tvrdí, že jsou biologicky odbouratelné, často trvá léta, než balóny uvolňují chemikálie do životního prostředí. Latexové balónky uvolněné na obloze jsou nebezpečné především pro zvířata, ale fóliové produkty mohou vést k výpadkům energie a požáru. Upřímně doufáme, že nad naší detailní odpovědí na vaši otázku se zamyslíte a v budoucnosti budete opatrnější s balónky. Kéž by se vám a vašim blízkým líbili doma.

Zlikvidujte latexové balónky jako obyčejné odpadky, doba rozkladu latexových balónků je 4-5 let, pro fóliové balónky je to mnohem delé, proto je zlikvidujte v kontejnerech s plastovým odpadem a LED diody z balónků likvidujte jako baterie. Pojďte darovat naším příbuzným a přátelům ne jen krásnou oslavu, ale i čistý město, Zemi a planetu.

 
X
Vážení zákazníci,
od 24. do 27. srpna stěhujeme se a bude naše prodejna v ulici Žitná zavřená.
Od 30. srpna budeme mít otevřeno na novém místě.

Nová adresa
náměstí Josefa Machka 1218/1, Praha 5.

Ale doručujeme balonky stále 24/7